Kunstenaars­parcours

de tentoonstellingen zijn geopend
van 9 tot 30 november,
elke zaterdag en zondag van 13u tot 18u.

66

First Wing Historical Center
Rue Longue 
La Bruyère

Claire Peeters

[Textielcreatie]

Pré des Querelles 11/14, 1300 Wavre
0472 786 101
claire.peeters@skynet.be

Patchwork blijft een passie en een hobby die de verbeelding prikkelt via het creëren en samenstellen van stoffen (thema’s, kleuren, technieken…).
Daarbovenop kwam het hergebruik en de transformatie van nieuwe of gebruikte textielen om ze een tweede leven te geven… in diverse decoratieve en nuttige objecten.

Sommige teksten zijn vertaald met behulp van AI.

Online kaart en routebeschrijving naar deze locatie:

Op de interactieve online kaart (5 €) kunt u klikken op het nummer van de tentoonstelling die u interesseert. In de zijbalk vindt u het adres van de locatie, alle aanwezige kunstenaars en hun discipline. U kunt ook een verfijnde zoekopdracht uitvoeren in combinatie met de kaart.
Bovendien wordt door op een van de bijbehorende pictogrammen (Apple Maps, Google Maps of Waze) te klikken, automatisch een route berekend vanaf de plaats waar u zich bevindt, waar dat ook is.

Te voet, met de auto of met de fiets… u kiest zelf, volg gewoon uw smartfoon!

Heb je je al geregistreerd voor 2025?