Kunstenaars­parcours

de tentoonstellingen zijn geopend
van 9 tot 30 november,
elke zaterdag en zondag van 13u tot 18u.

67

Bij Nelly en Philippe Dekeuster
Rue Longue 72
La Bruyère

Kristin van Passel

[Textielcreatie]

Nijvendries 26, 2890, Puurs Sint-Amands
0475 732 828
kristinvanpassel@gmail.com
https://kristinvanpassel.be

Textielstudio Kristin Van Passel
Textiel dat het heden kleurt met de tinten van het verleden.
Met haar ervaring in textielrestauratie ontwikkelde Kristin een fascinatie voor natuurlijke kleuren. Ze laat zich inspireren door recepten en technieken van weleer om hedendaagse stukken te maken. Elke draad vertelt een verhaal, elke kleur bewaart een spoor van het verleden. Zo brengt zij oude kennis in haar moderne textiel binnen.

Sommige teksten zijn vertaald met behulp van AI.

Online kaart en routebeschrijving naar deze locatie:

Op de interactieve online kaart (5 €) kunt u klikken op het nummer van de tentoonstelling die u interesseert. In de zijbalk vindt u het adres van de locatie, alle aanwezige kunstenaars en hun discipline. U kunt ook een verfijnde zoekopdracht uitvoeren in combinatie met de kaart.
Bovendien wordt door op een van de bijbehorende pictogrammen (Apple Maps, Google Maps of Waze) te klikken, automatisch een route berekend vanaf de plaats waar u zich bevindt, waar dat ook is.

Te voet, met de auto of met de fiets… u kiest zelf, volg gewoon uw smartfoon!

Heb je je al geregistreerd voor 2025?