Kunstenaars­parcours

de tentoonstellingen zijn geopend
van 8 tot 29 november,
elke zaterdag en zondag van 13u tot 18u.

85

In de voormalige school van Nodebais
Vieux Chemin de Namur 1A
Nodebais

Stéphane Terlinden

stephaneterlinden@yahoo.com
https://stephane-terlinden.be/

Stéphane’s reis als keramist begon in 2000. Zijn werk is een persoonlijke en ongeremde voortzetting van dat van zijn oom, Max van der Linden. Zijn atelier en zijn kleurrijke terracotta muurschilderingen zijn te (her)ontdekken in dit familiehuis, de geboorteplaats van de Sint-Maartensvieringen. Laat u verrassen door de virtuositeit en de verscheidenheid van zijn fantasierijke architectonische creaties, landschappen en uiteenlopende composities.

Sommige teksten zijn vertaald met behulp van AI.

Online kaart en routebeschrijving naar deze locatie:

Op de interactieve online kaart (5 €) kunt u klikken op het nummer van de tentoonstelling die u interesseert. In de zijbalk vindt u het adres van de locatie, alle aanwezige kunstenaars en hun discipline. U kunt ook een verfijnde zoekopdracht uitvoeren in combinatie met de kaart.
Bovendien wordt door op een van de bijbehorende pictogrammen (Apple Maps, Google Maps of Waze) te klikken, automatisch een route berekend vanaf de plaats waar u zich bevindt, waar dat ook is.

Te voet, met de auto of met de fiets… u kiest zelf, volg gewoon uw smartfoon!

Heb je je al geregistreerd voor 2026?