Kunstenaars­parcours

de tentoonstellingen zijn geopend
van 8 tot 29 november,
elke zaterdag en zondag van 13u tot 18u.

95

Sur le bord du monde
Rue Draye 12
Nodebais

Michèle Jacques

Rue du Petit Babin 131, 5020 Malonne

michele.jacques1@gmail.com

Michèle Jacques, beeldhouwer en workshopleider in Malonne, en afgestudeerd aan de Academie voor Schone Kunsten in Namur, werkt met klei en creëert holtes in haar zoektocht naar leven in vormen en evenwicht tussen tegenstellingen. Knopen en beweging, zachtheid en kracht, eenheid in dualiteit – elk uniek gebaar wordt aan het oog aangeboden als een remedie tegen de complexiteit en zwaarte van het leven in een wereld die vandaag de dag bijzonder zwaar te lijden heeft.

Sommige teksten zijn vertaald met behulp van AI.

Online kaart en routebeschrijving naar deze locatie:

Op de interactieve online kaart (5 €) kunt u klikken op het nummer van de tentoonstelling die u interesseert. In de zijbalk vindt u het adres van de locatie, alle aanwezige kunstenaars en hun discipline. U kunt ook een verfijnde zoekopdracht uitvoeren in combinatie met de kaart.
Bovendien wordt door op een van de bijbehorende pictogrammen (Apple Maps, Google Maps of Waze) te klikken, automatisch een route berekend vanaf de plaats waar u zich bevindt, waar dat ook is.

Te voet, met de auto of met de fiets… u kiest zelf, volg gewoon uw smartfoon!

Heb je je al geregistreerd voor 2026?